Vyzkoušejte nebankovní půjčku, budete spokojeni jako ostatní

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní půjčka jsou současným moderním trendem v řešení úvěrových situací. Stále více lidí, kteří řeší své finanční problémy pomocí zřizování si úvěrů, jim dává přednost před půjčkami poskytovanými bankami. Neboť oproti nim nebankovni půjčky, jejichž poskytovateli bývají zpravidla nebankovní instituce nebo soukromí věřitelé, nabízejí svým klientům mnohem benevolentnější podmínky a také o dost rychlejší sjednávání a zřizování konkrétní půjčky. To je dáno zejména tím, že tito poskytovatelé zpravidla nejsou područeni obecným podmínkám stanoveným ČNB (Českou národní bankou), která dohlíží jinak na finanční situaci všech bank v celé České republice.

Kdo je poskytovatelem nebankovních půjček?

Poskytovatelem nebankovních půjček nebankovní společnost/instituce nebo soukromý věřitel. V obou případech se jedná o osoby, které zpravidla půjčují peníze ze svých vlastních zdrojů, jejich činnost tudíž nepodléhá standardním úvěrovým podmínkám (jako u bankovních půjček).

Kde získat nebankovní půjčku?

Celá řada nebankovních půjček je dostupná ONLINE na internetu nebo prostřednictvím SMS zprávy. Obvykle se jedná o půjčky poskytované nebankovními společnostmi, jejichž podmínky a nabídky bývají obdobné. Prostřednictvím takto dostupných půjček si obvykle můžete za pomocí vyplněného krátkého formuláře na internetu (nebo odesláním krátké SMS zprávy na konkrétně uvedené telefonní číslo) zažádat až o několik tisíc korun (zpravidla 500 – 5 000 Kč; a více) na max. jednorázový splatný termín cca 30 dní. Druhou možností, jak získat nebankovní půjčku, je sehnat si na internetu – nebo jinde, soukromého věřitele, který vám poskytne potřebný obnos dle svých vlastních možností. Tato forma nebankovní půjčky má tu výhodu, že podmínky o výši a době splatnosti půjčky jsou ještě benevolentnější než v předešlém případě.

Výhody pro nebankovní půjčky

Oproti bankovním úvěrům mají nebankovní půjčky (od nebankovních institucí i soukromých osob) celou řadu výhod, např.:

  1. půjčují všem bez sociálních a majetkových rozdílů (zaměstnaným, MD, nezaměstnaným…)
  2. nenahlížejí do registrů a seznamů dlužníků
  3. nezajímají se o vaše stálé nebo pravidelné měsíční příjmy
  4. obvykle musíte splňovat pouze věk min. 18 let a mít bydliště na území ČR
  5. ve většině případů neplatíte žádné registrační ani jiné nadbytečné poplatky
  6. výše úvěru a podrobnosti o termínu splátky jsou benevolentní (v rámci možností)
  7. většina je poskytována bez ručitelů a bez záruk

SMS půjčky nebo mikropůjčky.